İngiltere Vizesi Ne Kadar Zamanda Çıkar?


Eklenme Tarihi: 2019-07-18 04:35:19

“İngiltere vizesi ne kadar zamanda çıkar?” sorusunu araştıran bireylere İngiltere vize türlerine ve İngiliz Konsolosluğunun yoğunluğuna göre değiştiği yanıt olarak verilebilir.

“İngiltere vizesi ne kadar zamanda çıkar?” sorusunun cevabını arayan kişiler genellikle internette araştırma yapmaktadır. İngiltere vize türlerine göre ve İngiliz Konsolosluğunun başvuru yoğunluğuna göre değişiklik gösteren vize değerlendirme süresi hakkında detaylı bilgiye uzman danışmanlık ile irtibata geçerek ulaşabilirsiniz. İngiltere vizesi sonucu ortalama 15 iş günü içerisinde sonuçlanmaktadır.

“İngiltere vizesi ne kadar zamanda çıkar?” sorusuna örnek olarak Ankara Anlaşması Türkiye’den yapılan başvurular yaklaşık 90 gün içinde sonuçlanabilmesi, İngiltere’den yapılan başvuruların ortalama 6 ay içerisinde bireylere ulaşması verilebilir. İngiltere’den yapılacak başvurular 2018 yılının Kasım ayında açılan İngiltere Vize ve Vatandaşlık Başvuru Merkezine yapılabilecektir. Ankara Antlaşması vizesi başvurusunda bulunmak isteyen bireyler uzman danışmanlara ulaşarak işlemlerini hemen başlatabilirler.

“İngiltere vizesi ne kadar zamanda çıkar?” sorusuna yanıt olarak bir diğer örnek İngiltere Yerleşim Vizesi verilebilir. İngiltere Yerleşim Vizesi başvurusu yapan bireylere ortalama 12 hafta (90 gün) içerisinde başvuru sahiplerine vize başvuru sonucu ulaştırılmaktadır. İngiltere Yerleşim Vizesi sonuçlanma süresini uzun bulan bireyler Öncelikli Servisleri kullanarak vize değerlendirme süresini kısaltabilecektir. Yerleşim Vizesi için Öncelikli Servis kullanarak 12 haftalık değerlendirme süreci 15 iş gününe düşürülebilmektedir.

İngiltere ve vize türleri hakkında en güncel haberleri İngiltere vizesi Son Gelişmeler sayfasını takip ederek öğrenebilirsiniz. İngiltere Vizesi, Ankara Anlaşması Vizesi, İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvuruları konularında İngiltere Göçmenlik Düzenlemeleri, Mevzuatı ve Uygulamaları alanında uzmanlaşmış danışmanlara İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı aracılığıyla ulaşabilir, kafanızı kurcalayan tüm soruların yanıtları bulabilirsiniz.

"İngiltere Vizesi Ne Kadar Zamanda Çıkar?" sayfası 274 defa okundu